Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WOL na UPC routru

Zdravim poradnu..

Prosim Vas,potreboval bych poradit,jak nastavit routr od UPC (Technicolor TC 7200),abychom mohl pres WOL vzbudit NAS server(Zyxel NSA 325)..Potrebuji budit NAS server mimo domaci sit,cili z venku,mimo domov..
V minulosti jsem mel bezny modem od UPC,ktery byl napojen do "domaciho" routra Asus..Ted mi to nejde ale ani pres Asus a primo routr od UPC nejak neumim nastavit..

Predem dekuji za rady a pomoc..

Dobrá, nebudu řešit a předpokládám, že máte veřejnou IP (UPC). Taktéž předpokládám, že jste si na tom NASu nastavil pevnou IP z rozsahu vaší domácí sítě. Takže se přihlašte k tomu TC krámu a v menu ADVANCED --> FORWARDING nastavte IP a port pro WOL NASu (Jestli je potřeba magic packet "obohatit" třeba o heslo kvůli bezpečnosti najdete v dokumentaci toho ZYXEL krámu).

IP v Zyxelu je na pevno...IP od UPC je verejna,nejsem "VIP" klient,zadny sluzby "navic" od UPC krom beznyho i-netu nepouzivam..
TC kram je v CZ cili hledam v UPRESNIT podlozozku PREDAVANI..? Je to tak?Ted prosim,co zadat do "kolenek" rozsah verejnych portu,cilova IP bude predpokladam IP Zyxelu,rozsah cilovych portu a protokol?