Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dobrý den prosim vás vzbec mi nejde naistalovat ovladač od invidie na moji grafickou Kartu

Dobrý den prosim vás vzbec mi nejde naistalovat ovladač od invidie na moji grafickou Kartu.
Jsem chtěl naistalovat nejnovejší driver od invidie ale vzbec mi to nešlo prej že instalační aplikace INVIDIA selhala prosim co mam dělat
a ted mi nejde ani dat zpatky svuj starej driver

Moje Grafická karta je Geforce Gt 630

ano to vim jsem to tam všechno odinstaloval a žadna složka nividiou neni ale tak jsem skusil aktualizovat ovladač a dal jsem cestu k dvd kde je ovladač tvl ja jsem se radoval že je problém vyřešen ale chtělo to restart kompu tak jsem to dal a pak znovu win dal automaticky ovladač Standardní graficky adapter s rozlišením vga nikde ten ovladač od nividie tady je muj screen jak se aktualizoval driver