Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde "explorer" v prohlížečích na Windows 8.1

Zdravim, mam problém a potřeboval bych poradit. Nejde mi nejspíš explorer u všech internetových prohlížečů. Mám Windows 8.1 a zkoušim to na IE11, FireFox 32.0.2 a Opera 24.0.
Jde o to, že pokud dám cokoliv, kdekoliv uložit nebo nahrát, tak nevyskočí to okno prohlížení místních složek. Nemůžu si ani sem nahrát avatar, protože máčku na procházet a nic se nestane, jen problikne kurzor. V některých dalších programech to také nefunguje, ale ve většině ano. Třeba v malování dam Ctrl+S a můžu vybrat kam uložit, v prohlížečích to nic neudělá.
Zkusil jsem projít PC programy ESET, SUPERAntiSpyware Professional a CCleaner, ale bez úspěchu. Obnovení systému taky nepomohlo.
Čeká mě reinstalace nebo někoho napadá, co bych měl špatně?
Díky

proč? tobě nevadí gigabajty zabrané zbytečnými aplikacemi, ale po odinstalaci řešíš ničím nepoužívaný zbytek (obvykle jen konfigurák)?
i eventuální zbylé záznamy v registrech žádná jiná aplikace nepoužívá, tak co chceš na tom pucovat?

by se mělo čistit od zbytků

žádné takové nařízení neexistuje, to si jen mezi sebou špitají warezáci a děti ve školkách.

Jinak dělalo to už před použitím ccleaner.

nedělalo to po nové čisté instalaci systému. takže za to asi někdo může. a pokud to ccleaner nespravil, tak ani ničemu nepomohl.

tobě nevadí gigabajty zabrané zbytečnými aplikacemi, ale po odinstalaci řešíš ničím nepoužívaný zbytek

To jsem nepochopil, proč bych měl mít zbytečné aplikace? Mám jen to využívám a když to přestanu využívat nebo přejdu na jiný program, tak to odinstaluju.

takže za to asi někdo může

no můžu za to já, jasně že se pc nerozhod, že mě nasere :D Jen nvm čim se to stalo.