Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC do 35 000kč

Kekonci října budu kupovat Novej PC. Tak bych se chtěl zeptat jestli je vše ok a nebo případně něco zaměnit za jiný komponent atd. Pc bude hlavně na Hraní her a občas streamování her. Na SSD bude pouze OS a vše ostatní půjde na Seagate Barracuda. Nevíte někdo jak je to s Seagate Barracuda že je 2 plotnový a 3 plotnový a do poslední chvíle nevíte jaký vám příjde, tak jestli ryskovat že budu mít 3 plotnový a nebo se poohlédnout po jiném ?

Odkaz na PC sestavu: http://www.czc.cz/8qk8tav0dcgm3ag4thcnmmh8r5/sezna m

K Seagatu: v případě, že zjistíš verzi kterou jsi nechtěl, vrátíš. Nebo jim to napiš do poznámky, čtou to.

K návrhu: za mě zbytečně silný chladič, tomu xeonu stačí i Fera za 600,-. SSD bych vzal alespoň těch 240GB. Desku bych taky nechal klasickou H97, ne Gaming.

Vezmi Tranquillo revize 2,zcela staci. Za usetreny penizky bych vzal Wd Red nebo pokud bys sel jeste dal,tak SSHD za 2,8k. To ssd je na tobe ale bude te strasne lakat tu hru tam dat. Navic kdyz streamujes tak by to chtelo aby ta hra slapala

Edit: Na co tak drahou skrin? Rekl bych ze staci http://www.czc.cz/fractal-design-define-r4-black-p earl-window/114980/produkt?q-c-0-f_2027760=t1&q-ca tegory-id=8c410ps83uiucarrr1s1c0olqa

když budu dávat na sdd hry tudíž se častěji budou načítat tak se sdd bude opotřebovávat. To je normální že se bude opotřebovávat ale je to až nějak moc závažný problém a nebo mi sdd takhle v pohodě vydrží nějaký ten rok a bude stejně rychlí?