Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení headset Nokia HS-3W k PC

Dobrý den,
našel jsem si Váš web na netu. Řeším následující problém:

Mám headset od Nokie HS-3W, s telefony mi funguje bez problémů. Zkoušel jsem ale napojit toto sluchátko přes bluetooth k PC. Počítač si tento headset našel, spároval jsem ho, je vidět v "ZAŘÍZENÍ BLUETOOTH", ale nikde ho nevidím v nabídce systému jako zvukové zařízení. Chtěl bych ho použít např. ke SKYPE nebo k FREECALL apod. Poradíte mi prosím jak na to ??

Za každou radu budu vděčný, už dva dny se snažím po večerech něco vyčíst na netu, ale marně.

Děkuji moc

Petr Holub

trpebuloh@seznam.cz

promiň, ale BT stack je software, a ten v tom linku uveden není. Většinou se jedná o BT stack od Widcommu, Toshiby, nebo Bluesoleil. Mě zajímá, který z nich to je.

P.S.: maily se zde na poradně nepoužívají, snažíme se řešit problémy tak, aby, pokud se vyřeší, mohly být použity jako návod pro další lidi, kteří budou mít podobný problém.

Ok - takže jak zjistím, jaký mám ten software ? K bluetooth MSI jsem nic neinstaloval - nebylo potřeba - xp si našli ovladač sami. Normálně přes toto bluetooth komunikuju například s různými telefony atd........ i ten headset se našel a spároval - jenom prostě nevím, jak ho začít používat. (nastavit jako zvuk zařízení)
Díky