Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc s novou grafikou nenabehne

Zdravím,koupil jsem si novou grafiku ale po zapojeni jsem stáhnul ovladače a po restartu uz nenajela.Pri zapnutí pc 2x2 krátce pipne a monitor se ani nezapne.Po odpojení gk pc jede normálně na integrované.
Pc sestava : Gk R7950 prosessor : I5 2500 Zdroj : 400w seasonic ram: 12 Gb ddr3 1333 Hdd : 1x 500gb 1x 1Tr
Muze to nezvladat zdroj?Četl jsem ze to nemusí byt tím,zakze se radši poradim před koupi zdroje

Mal som teraz podobny problem ale zo zvukovkou. Po vymene dosky procesor ten isty aj ostatne veci pocitac po sekunde vypol.Vytiahol som zvukovku počitač naskočil.Tak som došiel k zaveru pokazena zvukovka ,skusim druhu a druha to iste
tak som vymenil zdroj.Po vymene naskočili obe skušane zvukovky.
Skusil som stary zdroj+ staru dosku a zvukovky tam všetko išlo.Ten stary zdroj služil 4roky.ak si kupil silnejšiu grafiku a zdroj ma svoje odslužene tak to asi neutiahne.

Tak jsem vyzkoušel dalsi 2 gk na této desce a obě se chovali "divne" u jedny vše šlo do doby než se zaplha třeba hra,pak to seklo a napsalo ze ovladač byl obnoven.U druhé při startu jeli snad na plno vetraky a nesel signál do monitoru.Cili spatna zakladovka?kdyz všechny gk fungovali na jiném kompu?

Vadne moze byt vsetko mozne, najpravdepodobnejsi je najprv nejaky problem s napajanim (skus iny zdroj v tvojom PC). Druha moznost moze byt nejaky chybny BIOS dosky (skontroluj si na webe vyrobcu dosky ze jaka je pre nu posledna verzia), tretia moznost moze byt problem na slote alebo samotnej doske (napr. nalomena alebo podobne veci)

P.S. jake napajacie konektory mali tie ine grafiky?

Tuto su pinouty napajacich konektorov, si to pripadne aj sam skontroluj
http://www.tomshardware.com/reviews/power-supply-s pecifications-atx-reference,3061-12.html
a mam pocit ze ak zapojis 8pin tak uz nepotrebujes 2x6pin, ale neviem zhlavy (ked ma karta nejake kombinovane 8pin aj dalsi 6pin tak si pozri v navode ze ci sa maju zapajat vsetky, lebo mozno ne, ale bud 2x6 alebo 1x8. Ale teraz zhlavy neviem)

P.S. A ne to je blbost. 8+6 je 300W grafika. To ti ale 400W zdroj neutiahne ani nahodou, takze si mozno uz odpalil zdroj. Co to je za grafika?

Ok to je spravne cinan len pouzil cerveny drat na GND namiesto cierneho (asi mu skladnik dal blbu paletu :)

Ako som uz pisal vyssie, ak ma grafika 8+6pin, tak je to asi kvoli tomu ze ma spickovo 300W, t.j. uz si ten zdroj asi odpalil. Skus iny zdroj na test (si pozicaj z ineho PC) a nejaky slusny a vykonny

P.S. a je nezmysel davat tvoj zdroj niekam inam, ptz tym hovno zistis.

Tak jsem koupil nakonec novou desku a grafika asi funguje ale naskytnul se dalsi problem(nečekaně..) Občas se stane ze problikne obrazovka a napise ovladač přestal fungovat.Uz jsem preinstalovaval ovl ale jeste jsem nezkoušel starší..Ma to cenu?nebo cim to muze byt?

Omlouvám se za pozdní odpověď.Nemel jsem prustup k pc a internetu.Je to po kazde kdyz se spustí video nebo třeba po delší dobe hraní..Sekne se obraz a hodí bluescreen s errorem 0x00000ae myslím,a nebo ty dva predchozi jak jsem psal.Zkousel jsem asi 4 ruzne i instalovat jen ovl. na gk a tím se zlepsiho jen ze ccc uz nepadá a nehazi to obnovovani..Az budu mít volno,pokusím přeinstalovat.Mohli by jste mi poslat ovladač který bude Urcite fungovat na moje 7950 referenční?Dekuji