Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wifi router - restartovanie

Zdravim Vas, stretol sa z niekto s problemom typu, že bez zmeny nastavenia wifi routera sa s nim deje to, že router komunikuje len s jednym pc a nenacita stranku routera 192.168.1.1. pričom táto stranka ide nacitat na mobil, tablet a ine zariadenia ale nic ine. Navyse pri kazdom zapnuti pc je potrebne restartovat wifi (vyp/zap) nakolko po zapnuti mi ukazuje "ziadny pristup do siete internet", po restarte wifi funguje normalne. Router bezal dlho bez problemov a bez zasahov ci uz softwarovych alebo hardwarovych.

Ďakujem

Obecný problém routerů je odcházející napájecí adaptér. Pak se router začne chovat naprosto nevypočítatelně - vypadává WiFi apod.
Další možností je vlastní odcházející router - teď jsem zažil jeden TP-Link, který začal odpojovat WAN a po nějaké době se pak začal doola restartovat a pak už vůbec nenaběhl.

Je to prostě technický krám, který po čase odejde. A čím novější a levnější krám, tím dřív se rozloučí.