Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Acer Aspire 5732ZG

Zdravím vás,mám velký problém z notebookom Acer Aspire 5732ZG, problém je ten že kamarátovi sa pokazil. Je tam treba preinštalovať Windows7 a už si neviem rady. Nespustí sa, automaticky sa snaží vyriešiť problém ale nakoniec vypíše že windows nieje možné automaticky opraviť. Skúsil som safe mod,safe mod z príkazovým riadkom a nakoniec postupne každé jedno z ponuky F8 pri štarte windows, tiež som skúsil Alt+F10 ale nič, nadstavenia biosu som dal na default a save. Jeden test systému windows mi ukázal že súbory systému boli nezadane zmenené, nakoniec sa mi aspon podarilo dostať do inštalácie windows cez príkazový riadok ktorý som vybral ako jednu z možností po kontrole počítača, príkaz X:/setup.exe , další problém bol v tom že inštaláciu resp. preinštaláciu som nemohol začat lebo chcel po mne ovladače ktoré som do teraz nenašiel sice som všetky stiahol ale nerozozná ich kvoli formátu, stahoval som tiež rozne opravy windowsu vo formáte iso. ale nič, nič sa nespustí a nič na tom nejde. Vyskúšal som na tom tolko vecí ktoré si už ani nepametám. Mohol by mi niekto prosím poradiť? nečakám riešenie ale aspon radu, možno tu bude nejaka blbost o ktorej neviem.

Pri automatické oprave - ZJIŠTENA HLAVNÍ PRÍČINA: Problém múže být spúsoben nezadanými zmenami konfigurace systému OPRAVNÁ AKCE : kontrola a oprava integrity systémových souború VÝSLEDEK : chyba. Kód chyby = 0xa Doba trvání : 5070ms

Pri pokusu o recovery : Alt+F10 , UPRAVIT MOŽNOSTI SPUŠTENí > Win 7 Cesta : \Windows\system32\winload.exe Oddíl : 3 Pevný disk : 9981d1f2
[ /NOEXECUTE=OPTIN ]
Pri pokusu o recovery mi to takto pod sebou napíše a jedine čo možem upraviť je to v tej hranatej zatvorke, na nete som našiel že je treba zadať kód 000000 ( šesť nul ), už som to skúšal všeliako lenže zakaždým sa systém spustí, ukáže ako sa windows načíta a potom je auto restart alebo blue screen

Ked som prenadstavil Sata Mode v BIOSe tak notas rýchlejšie pracuje ale viackrát vyhadzuje blue screen ako kedykolvek pred tým

Inštalácia systému win cez príkaz X:\setup.exe, pri zadaní ovladačov z cesty E:\Windows\inf sice to dosť dlho pracovalo ale k ničomu to neviedlo

E: Místní disk
X: Boot
C: Rezervováno systémem

To ALt-F10 mackas asi v blbom okamziku, musis to mackat 2-3s po zapnuti. A vybehnut ma volba "restore to factory default settings"

P.S. a ked ma posahany aj recovery oddiel tak zober instalacku nabootuj z nej a nainstaluj Windows. Ked nejde ani to, tak ma nieco vadne (napr. disk apod)

PROBLEM VYRIEŠENY
naformatoval som disk cez prikazovy riadok ( trvalo to asi hodinu )
v Biose som nadstavil aby bootoval DVD mechaniku ako prvu
vložil som stiahnuty win 7 a konečne ho nabootoval (iso.)
previedol som čistu inštalaciu a win nainštalovany, už to frčí ale len jedna mala chyba - musím ho zas preinštalovať lebo som tam dal ultimate omylom a kod naspodku notebooku je pre home prem. :(