Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podložka pod myš nefunguje, jak má

Ahoj. Mám podložku pod myš SteelSeries Qck mini. Měsíc fungovala v pohodě, ale teď začala blbnout. Na přiloženém obnrázku je vidět, co mi dělá s myší. Černá čára je s myší na podložce, zelená čára je s myší mimo podložku. Nedá se s tím nějak moc dobře fungovat natož třeba hrát nějaké hry. Čím to je? Opotřebovaná podložka? Což pochybuji. Nebo je jen špinavá a stačí ji osprchovat vodou? Je látková s gumou vespod. I když si myslím že špinavá není v takové míře, aby mi po měsíci používání dělala tohle. No ptám se na váš názor a řešení, Díky

Bez_n_zvu.png

Ale jestli je myš natolik inteligentní, že se jí na podložce třeba nelíbí a proto se klepe a na stole se jí líbí a neklepe se, tak jí začnu vystavovat. Na přiloženém obrázku je zelená čára s myší na stole, černá s myší na podložce

Asi to bude tím odcházejícím snímačem protože mi přijde divné aby to začala dělat po měsíci používání. Každopádně proč to dělá na podložce, ale když jí otočím nebo pod myš dám cokoliv jiného, je to ok? Nemůže to být opravdu jenom špinavou podložkou, čemuž by pomohla voda?