Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem C# Mám používat vlastní třídy v krátkých programech?

Ve skole jsme dostaly zaverecny projekt z programovani v jazyce C#... Program bude mit cca 300 radek zdrojoveho kodu... Dostaly jsme hrubou sablonu, jak bude program vypadat, ale ja sni v vasade nesouhlasim, protoze vsechny metody jsou naskladane v "hlavni" tride. Je vhodne si napsat vlastni tridy a rozhrani k nim? Kdyby chtel nekdo pomoci uvital bych take jakoukoli konzultaci ICQ 384-782-756 diky moc

To snad zavisi od toho co to je za program a co by mali tie triedy reprezentovat. Alebo ak by to bolo vyhodne pre viacnasobne pouzitie niecoho v programe, tak je lepsie urobit triedu a vytvarat viac objektov tej triedy, t.j. zavisi od toho co konkretne sa programuje.
Do skoly 300riadkov to je predsa jedno, urob to tak ako to chce ucitel a mas pokoj. V skole sa na urcitych predmetoch zameriava len na urcite veci, napr. na predmete grafika sa bude ucitel zameriavat na to ako su urobene graficke algoritmy a nie ze ci mas tam 3triedy alebo jednu...