Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prasklý display od mobilu

Dobrý den minulí týden jsem se vrátil z dovolené na které mi praskl display na mobilu , zapomněl jsem ho na balkoně na hnědém stole kde na něj od 10:00 do 16:00 pražilo slunce když jsem přišel display byl prasknut je možné že rupl tím teplem nebo to musel zavinit někdo jiný ?

Sklo mobilu určite neprdlo vystavené pekelnému žáru Slnka na planéte Zem, ani na palubovke vozidla pravda, ak si nemal platenú dovču v skafandroch blízko obežnej dráhy našej hviezdy..

Dovozca fejkov, eštébacko-komunistický zmrd, vozí jedine keramické, nerozbitné a žiaruvzdorné sklá z Číny.

Preto stojí telefón toľko, čo stojí, ľudia ich milujú...