Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pomalý režim spánku

Když dám úsporný režim, funguje perfektně. Když dám režim spánku tak se spouští děsně pomalu. Naskočí obrazovka s těma čtverečkama, pak se dlouho nic neděje a za dobu to začne pomalu, ale opravdu pomalu ukládat paměť na disk.Prosím jak to zrychlit? Díky
WINDOwS XP HOME

Co to je pomalu? Minuta? Deset minut? Ukládá se celá RAM (nepíšeš jak je velká) na disk, takže to nějakou dobu trvá.. Mírné zrychlení lze docílit defragmentací souboru hiberfil.sys a případně jeho přesunem na rychlejší oblast disku. Něco k tomu je tady, nezkoušel jsem, za výsledek neručím. Větší zrychlení by ovšem přinesl přechod na SSD disk:-)