Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s nastartováním PC

Prosím poraďte mi. Můj počítač je sotva rok starý a už ho nemůžu zapnout. Tlačítko na zapínání začne blikat oranžově a zhruba v půlsekundovém intervalu se počítač zapne, vypne, zapne... a takhle furt do kolečka. Na mateřské desce mi při tom v pravém horním rohu bliká oranžová kontrolka. Ta část desky je přikryta fólií, takže tam by mohl být BIOS, kernel a pod. (ale taky tam být nemusí :-) ) Nevím nic o tom, jaká ja to sestava. Jediné informace které můžu přidat jsou tyto: Windows XP Home, Intel Celeron (nevím číslo), ATI Radeon 9250. Byl bych Vám velice moc vděčný, kdyby jste mi poradili. Celkem bych ten počítač potřeboval mít funkční :-) Děkuji moc za jakoukoliv radu :-) Jakub Lipus
Změna kategorie, původně Periferie. (karel)

Zavisi co si s tym robil, nieco si robil s hardware, doskou, nieco si niekam zapajal?
Cast dosky je prikryta foliou??? :-? To snad nemyslis vazne. Ak si s tym HW nic nerobil tak je asi odfajcena doska, alebo nejaka priadvna karta alebo zdroj, to musi zistit niekdo kto to ma za co vymenit. CO mozes robit ty je clear CMOS (vid navod k doske) pri uplne vypnutom PC z 230V, skontrolovat ci je vsetko spravne zapojene (powerbutton atd.), ak to nepomoze tak nejaky servis alebo niekoho kto moze vymienat diely.