Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Padani systemu po tydnu použivani

Dobry den mam problem spadl mi windows a po přeinstalaci vydrži tyden
a zase spadne taky pokažde se něco stane se systemovímí soubory ale pokažde něco jineho muže to byt vir na druhem oddilu disku že by po přeinstalaci se začal šiřit z oddilu D: muže mi někdo poradit nejśem uplně negramotny ale tohle sem nezažil a nevim jestli podezdřivat hardware nebo soft nejde spustit obnova oprava win7 ani nouzovy režim jen uvodni logo a pak černa obrazovak s kurzorem miši každopadně děkuji za jakoukoli pomoc napište mi prosím o

Moze to byt aj vir ale ked nebudes na ten disk D vobec liezt prieskumnikom ani nicim inym, tak sa ten vir sam od seba nespusti.
Viry su typicky aj v kdejakych aktivatoroch a warezoch z ulozto apod, take podobne veci tiez nespustat.

Mozes mat aj vadny disk, otestuj ho pomocou HD Tune, alebo mozes mat aj iny HW problem napr. RAM (da sa otestovat napr. CD z goldmemory.cz (stiahnes zip vypalis iso na CD a nabootujes CD)

provedl sem konkretně jen přeinstalovani napřed 3x jen C: A pokažde spadlo do tydne potom i D: A se stejnym vysledkem
napřed modra smrt a pak už nešli spoustit vubec modra smrt mi naskočila a po restartu šli win7 po třech dnech už ani to ne a konec jen černa obrazovka nevim co s tim

chyby 05,c5,c6 jsou považovány za kritické.
nedá se říct při kolika chybách ten disk za nějakou dobu odejde. už žlutě zbarvená výstraha může znamenat měsíce nebo taky nejbližší restart.
ale červené varování ber jako fakt, disk je na vyhození. 561 přemapovaných sektorů (231hex) je moc.

edit: aha, po týdnu píšu asi zbytečně.

flashka se neopravuje žádným regeneratorem, o konkrétním uložení na ní rozhoduje její řadič.
nemá smysl dřít se s zastaralou 8gb flashkou, když běžně rychlá 32gb stojí tři stovky.

dal jsi sem jiný obrázek, ne ze správy disků s tvou flashkou, není vidět jaký je na ní oddíl (fat16?)
když máš pocit že flashka zapisuje divně, dá se ještě zružit oddíl a zformátovat pod live linuxem.
nebo nezávislé boot cd s normálním partition managerem (partition wizard, gparted)

pokud ti odchází disky a flashky jako na běžícím pásu, nemá každotýdenní používání hdd regeneratoru smysl, spíš naopak.

bohužel je to notebook lenovo 4gb ram a 1TB hardisk nevim ale zdroj by snad nedělal padani win nevim zvlašt u notebooku
pokud něco odejde mělo by to odejit cele??Nezda se mi tam ale to že to vypada v pořadku de to instalovat a
pak to jede par dni a spadne to totalne nevím čím to je

Hezký den,
já bych si okamžitě zazálohoval data a vyměnil HDD. Pak bych si natrénoval disciplínu "hod diskem" abych trefil ten správný kontejner na sběrném dvoře.
Důvod: HDD pomalu odchází do křemíkového nebe a žádný zázračný program ho neopraví.