Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s instalací WIN 7 po výměně HDD

Dobrý den,
kamarád si nedávno koupil nový pevný disk do notebooku, ale nejdou mu na něj nainstalovat Win7. Bootovali jsme je přes flashku a vypadalo, že se to i snad podaří, jelikož jsme se dostali až k výběru disku pro systém, poté jsme dali install, chvíli to jakoby installovalo, ale pak nás to vrátilo zpět na začátek instalace. Prosím poraďte, co s tim, nebo do toho už kopnu :D

nemas skusat ziadne load driver.
Mas oznacit oddiel a kliknutr na DELETE. Potom kliknut na NEW vytvorit oddiel a potom kliknut na ten oddiel hore a az potom klikat na format. Format trva len chvilku a nemusis to ani formatovat (instalator to naformatuje tak ci tak). A potom ten oddiel oznacis a das instalovat.
Po instalacii nastavis poradie bootovania v BIOSe z HDD. Alebo vyberes ten USB stick.