Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem historie v XP SP2, jak ji vůbec neukládat?

Prosím poraďte s problémkem: používám XP profi SP2, IE5, Explorer... potřebovala bych, aby se vůbec neukládala historie navštívených webových stránek nebo navštívených stanic v místní síti. Nemám problém s mazáním historie, potřebovala bych, aby se vůbec neukládala. Existuje místo, kde se dá něco podobného nastavit? Dá se to nějak nastavit v registrech? Je na to nějaký prográmek?

Díky

Díky všem za rady. S IE 5 jsem se spletla, omlouvám se, nějak jsem to napsala automaticky, neřešila jsem to. Nicméně si myslím, že na ukládání historie nemá verze IE takový vliv, je to otázka celého systému. A tudíž se ptám, jestli někdo třeba neví, jestli by nešlo něco provést s registry (vím, když má někdo ruce od chleba, neměl by se do toho vůbec pouštět :-D.

jj presne tak aj ja. vo FF sa da dokonca nastavit, aby sa medzi inymi aj historia, po zatvoreni prehliadaca automaticky vymazala. Nastroje > Moznosti > Sukromie > Sukromne udaje > a zatiknut volbu: Pri ukonceni Firefoxu vzdy odstranit sukromne udaje (v nastaveniach sa da blizsie nastavit, co ma vlastne zmazat, ci Cookie, Historiu, Historiu stahovania atd.)