Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Číslování stránek ve Wordu - ale až od 4. strany

Ahoj, potřebovala bych poradit s číslováním stránek ve wordu. Potřebuji začít číslovat až od 4. str. Zatím jsem tady v poradně sehnala informaci, že je potřeba ukončit oddíl a pak funguje to formátování. Nevím, kde však hledat ukončit oddíl? Kde? Díky Veronika

Doplněno do titulku, že se jedná o Word.
Změna kategorie Tipy,triky -> Software. (host)

díky za odkazy, ale mě to prostě nefunguje, jak by mělo. Zkusila jsem to několikrát po sobě a nic! Můj problém: číslo stránky dát až na stránku 4 od 4. Neměl by jsi podrobnější nápovědu, nebo nějakou vyzkoušenou?:-D díky