Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Balíčky MIDI zvuků

Ještě nedávno jsem měl v počítači něco okolo 100 midi zvuků, ale jelikož jsem dostal nový mobil s MP3, tak sem všecky vymazal. Teď potřebuji podobný balíček pro známého ať dělám co dělám, tak nemůžu najít žádný takový balíčky. Byl tam aji český písničky, ale o ty mě nejde. Už jsem hledal všude možně a na stránku kde jsem předtím stahoval ty MIDI si taky nepamatuju... Pomůžete? Díky :-/

Hele T.I.P e , tuhle jsi chtěl radu k instalaci routeru.Radilo ti dost lidí a dost dlouho. Ty jsi ani nakonec nenapsal jak jsi to vyřešil a v čem byl problém, že to tak dlouho nešlo. Pak se může otázka označit za vyřešenou. Rádci tak získají informaci o tom, jestli radili dobře a jestli jsou jejich rady srozumitelné a lidi s podobným problémem se mohou vyhnout opakování tvých chyb.
Takže si najdi svůj dotaz a udělej tam nějaký závěr. Sem to nepiš.
Jo a žádný zvuky si do mobilu necpi, je to nechutný ! :-)