Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s instalací Win

Zdravim již dlouho používám na svém ntb 2.OS. Win 7 a Win 8 ale ted došla udržba (přeinstalace obou Win) a Win 7 prakticky používám jenom na Filmy a práci např: v MS OFFICE. Ale ted mi nejdou znovu naistalovat Win 8 a píše mi to chybu že jednotka je poškozena ale když vyzkouším ty W8 v VMPlayer tak to jde normalne. Mohli byste mi prosím poradi co s tím.
PS: Ještě sem zkoušel hry v W7 a některé hry jako Mafia 1 nebo Outlast tak mi nejdou a vždy mi šly tak bych to potřeboval vyřešit
Díky za pomoc

ale ted došla udržba

Tomu hovorim udrzba. :beer:

a píše mi to chybu že jednotka je poškozena

Aka jednotka, kam to instalujes, na cisto naformatovanu particiu? Normalne bootujes alebo instalujes rovno z Win7?

když vyzkouším ty W8 v VMPlayer tak to jde normalne

Takze .iso je v poriadku, robis chybu niekde pri instalacii.

PS: Ještě sem zkoušel hry v W7 a některé hry jako Mafia 1

Vsetky ovladace korektne nainstalovane?