Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sony-nabíjanie

ahojte,
asi 5 mesiacov mám telefón sony xperia L, doteraz žiadny problém a teraz mi začal robiť, že keď ho dám nabiť, tak sa normálne nabíja, ukazuje 100%, svieti na zeleno, že je nabitý a keď ho odpojím, tak baterka spadne na nejakých 80%. A keď ho chcem dať ešte dobiť, tak sa chvíľku nabíja a zasa ukazuje že už má plnú baterku, ale keď ho odpojím tak zasa spadne na 80%. Mohlo by to byť, že som dlho neaktualizovala systém? Ďakujem za odpoveď.

Obnova tovarniho nastaveni, jestli to nepomuze, tak reklamace, mobily od Sony jsou hrozne poruchovy. Jiste muze odchazet vadna baterka, ale taky to muze byt neco jinyho, jestli je baterka stara teprve 5 mesicu, tak neni duvod, aby odesla.