Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s OS

Ahoj, mám Win 8 Profesional 64 bit CZ a v pravém rohu obrazovky mám nápis Aktivovat Windows. Aktivovat mi ale nejde. Píše to Win nejde aktivovat, obraťte se na správce systému. Nevíte co s tím?

Obrat se na spravce systemu.

V protokolu udalosti nahodou nejaka hlaska neni?

Jinak muzes zavolat na hotline Microsoftu, co s tim delat, legalni Windows musi jit aktivovat.

Nemas nahodou nejake Internet Security a ve firewallu mas zakazane spojeni? Predpokladam, ze jinak je internet funkcni.