Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wireless klávesnice přebíjí PS/2

Dobrý den,

mám velký problém. Dostal jsem bezdrátovou myš a klávesnici Labtec. Funguje to tak, že se připojí takové malé USB zařízení do PC a poté můžete připojit myš a klávesnici (bezdrátové) tak, že zmáčknete Connect na tom zařízení a connect na myši a klávesnici.

Problém je v tom, že ta myš je naprosto úžasná a perfektní, ale klávesnice úplně na hovno s nějakým atypickým rozložením.
Chci používat jen myš a klávesnici v PS/2 portu. Jenže když nabíhá Win 7, tu klávesnici v PS/2 to vyřadí z provozu, protože to malé zařízení v USB asi předává informaci, že to automaticky zabírá nejen myš, ale i klávesnici.

Nevíte prosím, jak udělat, aby PS/2 měl přednost před USB? Zkoušel jsem přeinstalovat Win7 a pak nedát Connect u té bezdrátové klávesnice, ale jen u myši. Výsledek je stejný - PS/2 klávesnice nejde. Když to mini zařízení z USB odpojím, bezdrátová myš (ta super) přestane fungovat, ale PS/2 klávesnice naopak fungovat začne.

Za jakoukoliv pomoc předem děkuji

klavesnice standardu HDMI neexistuje.

Ked tam mas aj tu PS2 (ako standardna klavesnica) tak ju BIOS nasiel a hlasi ju windows spravne. Ked to nejde, tak bud mas nejake posahane ovladace vo Win, alebo nemas nejaky servicepack, alebo si ju trebars strcil do blbej diery ak ma doska 2 (neni to jedno)

Ovladace chipsetu instaloval kto a odkial? (tie su potrebne len kvoli USB, PS2 ziadne ovladace nepotrebuje, ale USB ovladac moze posahat nejake port 60 a 64 trapy nastavene BIOSom kvoli USB PS2 emulacii - legacy support).
P.S. Ked nechas v BIOSe legacy support zapnuty tak to je stejne? Skusal si zmenit nastavenie EHCI handshaking?