Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s výběrem mobilu

Zdravím, vim ze se jedna o PC poradnu, ale i přesto se zeptam. Jaký telefon byste mi doporučili do 6000? Přemýšlel jsem nad xiaomi redmi 1S , ale pokud se najde ještě neco lepšího tak budu rad. Díky predem

Že jedná o PC poradnu nevadí, proto je tu možnost výběru předmětu Mobily a tablety ;-)

Takže, po důkladném zkoumání nejlepší varianty mobilu s podporu LTE jsem "vyhlásil vítěze", kterým se stal ZOPO ZP320. Podpora LTE je důležitá především proto, že se oprerátoři rozhodli do této technologie investovat a časem budou síť třetí generace (3G) rušit...

Výhody LTE:

Je rychlejší:
Rychlosti při přenosu dat není nikdy dost, a proto tento bod můžeme bez problémů zařadit mezi největší výhody nové technologie. A nemluvíme jen o přenosové rychlosti, kterou stejně většina lidí nevyužije, ale hlavně o rychlosti odezvy, která může být v síti LTE i vynikajících 5 ms a při našich testech rychlosti to byl jeden z nejvýraznějších rozdílů oproti klasickému 3G s HSPA, o EDGE ve 2G nemluvě.

Umožní nové způsoby využití:
Vyšší rychlost neznamená jen fakt, že čekáte kratší dobu na stažení přílohy. Vysoké přenosové rychlosti umožní realizaci zcela nových způsobů využití mobilních sítí, jako je například televizní vysílání.

Lepší chování ve špatně pokrytých oblastech a na kraji buněk:
V případě běžného 3G i 2G je častým problémem spolehlivost ve špatně pokrytých oblastech nebo v místech překryvu dvou vysílačů. Vůči těmto jevům je LTE mnohem odolnější a v těchto případech vykazuje lepší stabilitu i výkony.

Pokrytí venkova:
Díky výše zmiňovaným podmínkám se signál rychlého mobilního internetu dostane i tam, kde je ho nejvíce zapotřebí.

Osobně bych do výběru zařadil i Huawei ascend G6 (4g) Jedná se o kvalitně zpracovaný smart se zajímavým designem, podporou LTE, svižnou GPS i systémem. Navíc přechod z Y300 na G6 - bude ve znamení známého prostředí s lepším výkonem a více funkcemi.