Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem herni pc na wot

Zdravim panove,potreboval bych poradit s new PC na hry vcetne wot,melo by se jednat o sestavu nejlepe z komponent CZC (kvuli sestaveni) zakladni pozadavek je Intel Core i5-4690K ,zakladni deska Z97 ,grafiku priblizujici se vykonu R9 290,mensi SSD na system + wotko, jinak sestava cca do 30 000,- +os ,(lcd,klavesnici,mys,bedny - mam) predem dekuji vsem za navrhy

Obecně je do herního pc vhodnější použít WD VelociRaptor, jehož rychlost dosahuje 10000ot/min, což nabízí mnohem lepší výkon než u běžného HDD. V současnosti nabízí nVidia své grafické karty s mnohem horším poměrem cena/výkon než AMD. ASUS STRIX-GTX970 se za tu cenu to opravdu nevyplatí. A pokud vím, tak i ve Windows 7 lze nastavit automatickou údržbu, nicméně je v zásadě jedno jestli koupíte Windows 7 nebo 8...

Vůbec tomu nerozumím, skládat herní sestavu jen kvůli blbejm tankům za 30 000,-?
(navíc ta hra je jednovlákno a ty si nadiktuješ drahej K procesor, výkonnou g.kartu, když na tu hru stačí i sestava za polovic i s OS)
Ale jinak se tu dohadujte jak libo, ovšem beze mě.