Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s rozlišením ve hře Roller Coaster Tycoon 3

Prosim vás pomozte mi..

Nainstaloval jsem hru Roller Coaster Tycoon 3, a omylem jsem nastavil takové rozlišení, které způsobilo u monitoru to, že ho nemůže zobrazit. Píše tedy Out of range...
Zkoušel jsem všechno.. kompletně hru odinstalovat, vymazat zbytky z registrů, ale nic nepomohlo..

Doufám, že si někdo bude vědět rady a pomůže mi...

dr.macek@centrum.cz

Doplněn název hry do titulku (host)

ak spravne chapem, ten "Out of range" vypisuje len ked spustis hru.
skusil si pravy klik na odkaz hry > Properties > zalozka Compatibility > zatiknut Run in 640x480 screen resolution. nepomoze? malo by spustit hru v tom malom rozliseni a potom by si mohol nastavit take, co by zvladla aj hra...