Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mobil-konfigurace MMS

Prestigio PAP 5044 Duo sys.Android 4.2.1
Ahojky přátelé,jak konfigurovat v mém mobilu MMS,nastavené-povolené je mám,ale můj operátor Tmobil nemá na tento mobil konfiguraci.
Jsem naštvaná,není nějaké řešení?Děkuji
Změna kategorie, původně: Multimedia. (karel)

MMS,nastavené-povolené je mám,ale můj operátor Tmobil nemá na tento mobil konfiguraci

Dnešní mobil by mel dokázat načíst nastavení pro základní služby síte GSM, tedy SMS a MMS, daného operátora, ze SIM karty. Pokud to neumí, buď máš chybnou SIM kartu, nebo firmware telefonu má bug.

Když tvrzení že MMS nastavené máš, je pravdivé, pak Tvé stížnost o neexistenci konfigurace u operátora nechápu. Nač by ti bylo, když si tech pár údaju tam zadala ručne.

nastavení MMS pro T-mobile

Nastavení-Bezdrátová připojení a sítě-Další-Mobilní sítě-Názvy přípojných bodů-Nový název AP
Jméno: TMCZ MMS
Název APN: mms.t-mobile.cz
Proxy: Nenastaveno
Port: Nenastaveno
Uživatelské jméno: mms
Heslo: mms
Server: Nenastaveno
MMSC: mms
Proxy server MMS: 010.000.000.010
Port MMS: 80 nebo nenastaveno
MCC: 230
MNC: 01
Typ ověření: PAP nebo Chap
Typ názvu AP: mms
Protokol APN: IPv4
Nositel: Nespecifikováno

neechápu o co jde, na koho a proč to naštváni

... :puff: