Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Quicktime 7 Ikony

Zdravím. Prosím vás, dokážete mi poradit? Nainstaloval jsem quicktime7 posledni verzi, a v quick launch mám místo ikony QuickTimeplayer jen zelenou ikonu s napisem .ico, to same ve Start/programy/Quicktime, jsou vsechny ikonky jen s napisem .ico. Když na každou ikonu postupně klinku a spustím QTplayer,QTimage viewer tak se ikony zobrazí správně, ale jen do příštího restartu, pak jsou znova jen zelene s napisem ico. Zkoušel jsem reinstall QT, instalaci s Itunes, ale nic. Předem díky za pomoc.

Dobře zkopíroval jsem zástupce do c:\\windows\\documents nad settings\\all users\\nabídka start\\programy\\quicktime.
Staré ikony ICO jsem smazal, ale nové mají jinou velikost v kb, to asi nevadí ne? Jinak mě tenhle postup štve, nevím co tenhle problém mohlo způsobit.