Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 nebo zůstat u Visty

Budu si kupovat new PC a teď nevým jestli mám zůstat u Visty nebo jestli mám přihodit další 3.000 za win 7. Budu převážně hrát hry a pracovat s wordama a jinak asi nic, takže se vyplatí nechat si Vistu nebo koupit Win 7? A když teda koupit Win 7, tak Home premium nebo Professional?

Visty jsou v pohode, jsou úspornejší než W7, ovladače múžou ale nemusí být problém, že je Vista úspornejší, na novém harware asi bude vec nevýznamná, takže klidne W7, dnes mívají PC výkonu nadbytek a témou rešení Intel-u se staly metody podtaktovávani a vypínaní jader procesoru ....

jader mávají procesory až moc a software co by je umel rozumne využít v podstate není, jak to vypadá ani se v dohledném čase neobjeví, chce to nejakého génia a úplne novej pohled na celou koncepci.
Génius se zatím nenarodil a tak se v podstate desítka/desítky let prošlapuje na míste, programy rostou do objemu ale inteligence né a né nabrat. Místo toho pribýva animací, hranatých velkoplošných desingerskych úletú a tak ... prej revoluční systém W8, W8.1, W9

.... :puff: