Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8.1/7 - je problém přeinstalovat zpět?

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli je problém, pokud nainstaluji legální Windows 8.1 na legální Windows 7, když se mi nebude zamlouvat, zda je to problém přeinstalovat zpět z 8.1 na Win 7, nedělá-li to nějaké problémy, že jsou na MB chytlé 2 kopie Windowsu, nebo něco jiného. Děkuji předem za odpověď :-)
Změna kategorie, původně: Software
Změna předmětu, původně: Windows 8.1/7 (karel)

Aha, no ve Windowsem jsem trochu newbie, takže jak to mám licencováno je pro mě otázka, na kterou ti asi neodpovím, každopádně mi to už říkalo víc lidí, že by to neměl být problém, ale stejně jsem se chtěl zeptat tady.. Takže děkuju =)