Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PHP "validátor"?

Občas něco páchám v PHP a dělám děsně různých překlepů, či mi někde chybí uvozovky atd.
Potřeboval bych nějaký on line "kontrolovač", který mrknul na kód (PHP) a hned by mi vynadal: "Ty vole, řádek 9 867, znak 85 by měly být uvozovky a ne apostrof. Na řádku 9 868 ti zase chybí ; atd."
Ono dá totiž více práce odhalit, proč něco nechodí, když je to třeba jen zkopírované z manuálu (blbě).
Nevíte někdo o takovém šikulovi?

Ak chceš "validátor" na PHP tak sa nedočkáš pretože PHP je interpretovaný jazyk. Jazyky ktoré obsahujú "validátor" sú kompilované jazyky(C#, Delphi, Java) a ten "validátor" sa bežne nazýva compiler. Preto sú kompilované jazyky oveľa bezpečnejšie aj keď občas zvykne byť ten pocit bezpečia falošný.