Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak se zbavím okna TrayApp po zapnutí?

po zapnutí se mi objevuje uprostřed obrazovky okno TrayApp.chce to po mě nějaký cd a vůbec nevim co to má bejt za program.nijak to nemžu dát pryč.jestli někdo ví, tak mu děkuju za radu

Upraven titulek, původně "TrayApp". (host)

Tak se mi to stalo dnes taky, kdy mi po restartu najelo okno TrayApp. Po drobné instrukci podávám následující postup: Jsem si jist, že každý, komu okno naskočí, má nainstalovanou tiskárnu a s tím souvisí zmiňovaný problém. Stačí jednoduše zapnout tiskárnu a do mechaniky vložit ovladače tiskárny z CD a dát restart - i tvrdý a nechat PC najet. Win je natolik inteligentní, že si chybějící položku najde sám a doinstaluje a pak už okno TrayApp nevyskakuje, kdy problém je vyřešen. ;-)

Sedm let v šachtě žil...! Sedm let po založení tématu ti napíšu, že kromě CD se ovladače HP dají stáhnout na jejich netu.
Přesně kde už nevím, přešel jsem ke Kanónům. Hledej.