Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem aktualizace

Dobrý den,
mám takový problém, během automatické aktualizace Windows 7 se mi vybil počítač, tedy se to přerušilo. Teď už to jen píše Došlo k chybě C0000034 při operaci aktualizace 193 z 169916. Našel by se prosím někdo, kdo by mi poradil co s tím? Počítačům vůbec nerozumím a rady, které jsem našla na diskuzích vůbec nechápu.
Moc děkuju

Reštart a stláčaj opakovane F8 až kým nezobrazí
[https://esi.swgfl.org.uk/_RMVirtual/Media/Images/D SCF0166.JPG]
Ak sa ti to nepodarí, reštart a skús znovu. Smerovými klávesami potom vyber menu Last Known Good.. enter
Ak žiadna zmena, skús znovu voľbu Safe mode.

..Windows nemá rád, keď pri utrieďovaní myšlienok, dostane päsťou medzi rohy. Potom sa zvykne uraziť.