Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Acer Iconia Tab W3, Windows 8 - instalace

Dobrý den,
mám problém s tabletem Acer Inconia Tab W3, kde jsou windows 8.
Včera jsem si ho koupila a teď vůbec nevím co sním, protože tablet nejde ani propojit s notebookem. Windows jsem v tabletu aktivovala, ale to je tak vše, co jsem uměla a věděla jak udělat. K tabletu mám 2 instalační CD, ale bohužel je mi to prd platné, když to nelze propojit. Navíc p pravém dolním rohu mám napsáno Testovací režim Windows 8 Build 9200.
Prosím o radu, co mám dělat? Jsem amatérka, takže nepotřebuji žádné narážky, pouze poradit.. Proto se obracím sem, kde se nacházejí lidi, kteří tomu rozumí rozhodně více než já.
Díky :)

Skoro nic nefunguje :D
koupila jsem tablet, zapla ho, naběhl na plochu a nic. :D vyhodilo mi to okno s aktivací windowsu, kterou jsem udělala a stejně nic :D je vidět, že tam prostě neni skoro nic nainstalované. NEfunguje wi-fi, kamera, hry, bluetooth.. prostě nic. Nejde to asni restartovat do továrního nastavení (což by byla blbost, když to v něm je), nejde se přihlásit k těm winowsům ani účtem Microsoft. Prostě nic. A v pravo dole je napsáno testovací režim. V balení jsou nějaká 2 CD, tak předpokládám, že to jsou instalační CD, ale jak to mám vše nainstalovat, když propojím tablet s PC a je to bez reakce? :(
Zahodim to :D

ono by to asi chtělo přečíst návod. ;-)

řešení testovacího režimu je zde: cs

Proč je počítač v tomto režimu, to nevím. Balení bylo originální? V továrním nastavení to evidentně není, navíc toto není stupidní Android, ale plnohodnotné Windows běžící z malého SSD, tam se na reset do defaultu nehraje.

K čemu to má vlastně sloužit a kdo ti to poradil?