Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co říkáte na tuto herní sestavu? Něco pozměnit?

Zdravím, tak sem si předběžne "sestavil" sestavu na CZC, zajímá mě váš názor, popř. poradit jestli i7 4790, nebo 4790K (K-čková verze má otevřený násobič, ale už v základu vyšší frekvenci, je to tak?) a chladič procesoru, kolem 1k, pokud by stačil levnější, tak se nebraním (netaktoval bych), nebo stačí na obě varianty procesorů, ten co tam mám? Utáhne ten zdroj tu sestavu s rezervou (kdybch v budoucnou přidával ještě jednu starší/horší grafiku na prohlížení netu, ..-pro druhý monitor)?
Nezapoměl jsem na nic? :D
Narvu to do toho casu?
Nevadí karta GIGABYTE a deska Asus?

PS: PC si nechám od nich sestavit na CZC

Děkuji moc za případné rady, připomínky..
Radim

1. na práci s videem jsou potřeba dva samostatné disky = zrychlení práce
2. Xeon je i7 bez IGP ("grafika" kterou nevyužiješ) při stejném výkonu, ale úspora 1 500,-
3. k čemu 600W mizerný zdroj, když celá sestava bude mít max.spotřebu okolo 300W
(návrh jsi v limitu dostal, takže je jen na tobě zda se přikloníš k vlastní tvorbě, nebo použiješ můj návrh = tvoje peníze, tvoje rozhodnutí)

1.Dobře, dva disky, to chápu,
2.Sem laik, nevěděl semže I7 ma integrovany graficky procesor (jestli to igp znamena),
3.jak spočítáš odběr?, nemůžu ho nikde najít u těch komponentů :D
PS: chci si necjat poradit, jinak bych se neptal, ale potřebuju k tomu mít takhle důvod, takže dík