Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pevně nastavená a zafixovaná velikost okna v IE. Jak na to?

Zdravím,
prosím o pomoc webmastery pro které to bude určitě hračka.
Potřebuji udělat funkci kdy při kliku na náhled obrázku (fotogalerie), se celý obrázek otevře v novém okně, které ale bude mít zafixovanou pevnou velikost bez možnosti zvětšení. Jak zajistit otevření v novém okně problém není, ale ta velikost?
Web dělám jako laik ve FrontPage 2003 jako HTML.
Ještě upozorňuji, že otevřené nové okno neobsahuje jen obrázek, ale i pozadí.
Velice děkuji za pomoc.
Will

je to tak, k tomu je potrebny Javascript.

vrele ti odporucam casto navstevovat hore uvedenu stranku www.jakpsatweb.cz, ak sa tomu chces trochu vaznejsie venovat (nie na urovni FrontPage, lebo ten akosi ani uroven nema).

Ještě upozorňuji, že otevřené nové okno neobsahuje jen obrázek, ale i pozadí.

tu moze vzniknut mala komplikacia, nebudes moct do toho JS zadavat len URL obrazka, ale jednu zvlast stranku, kde bude ten obrazok, ale aj pozadie (a ak je tych obrazkov na "zvacsenie" viac, co sa v obrazkovej galerii predpoklada, budes musiet pre kazdy zvacseny obrazok spravit aj zvlast stranku s tym obrazkom a pozadim, pokial teda robis staticke stranky. to ta po chvili mozno aj prejde, je to velmi neprakticke...ved uvidis)