Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno All in one PC, Win XP, ovladače

Dobrý den, už to tu jednou bylo, ale nedostalo se mi pomoci tak jsem si něco našel sám a potřebuji už jen menší radu kdo se v tom více vyzná. Takže problém je tento, potřebuji pouze All in on PC. Bez OS, potřeubuji tam mít Win XP, cena do 20 000,-.

Našel jsem si tyto dva:

http://www.tsbohemia.cz/asus-eee-top-et2400a-et240 0a-b0060-_d120353.html

http://stolni-pocitace.heureka.cz/msi-wind-top-ado ra240m-035xeu/specifikace/#section

Otázka na Vás, potřebuji jak jsem zmínil na hoře aby mi to podporovalo XP oladače, jelikož tam potřebuji dát programy které běží pouze pod Win XP.

Vyhovují oba dva PC prosím ? Jestli ano tak, který z nich by jste pak navíc doporučili výkonově.
Děkuji moc,!

Nechcem ti kaziť radosť, ale pochybujem, že pre nejaký nový počítač zabezpečuje jeho výrobca ovládače pre už nepodporovaný operačný systém. Zisti podľa špecifikácie, aký je v nich inštalovaný hardware a podľa toho môžeš skúsiť hľadať na jednotlivých stránkach výrobcov komponentov.

Musis na webe vyrobcu v sekcii support hladat ci k tomu su ovladace pre XP. V drvivej vacsine pripadov nie su (napr. intel uz dlhsie na XP sere uplne). Na ten ASUS tiez nie su. Su tam pre Win7. (P.S. ale teoreticky pre AMD 760 chipset a integrovanu grafiku AMD mozu byt XP ovladace na webe AMD, nehladal som)

programy které běží pouze pod Win XP.

Ak to su stare 16bit programy tak pouzi 32bitovy Win7.