Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde nabít notebook

Dobrý den.
Našel jsem doma notebook Acer Aspire 3661WLMi (3660 series) Nemám k němu nabíječku, tak jsem si jednu půjčil. Zapojil jsem ji a svítila zelená kontrolka. Zapojil jsem ji do nb a najednou zhasla, problikla, zhasla a pořád dokola. Tak jsem si říkal že nějak nechce nabíjet, protože byla o něco silnější než potřebuji. Tak jsem si půjčil druhou, i když od toshiba, ale měla uplně stejné parametry co potřebuji, 19V 3,42A. Tam sice nebila kontrolka ale prostě do notebooku to nešlo. Čím to může být? Vadná deska? nebo třeba jen špatný jakože ten vstup na konektor? Díky za případnou radu :-)

Ťažko to rozpredáš na diely (možno niekto potrebuje klávesnicu, displej). 80GB disk je asi aj ako prenosný už dnes malý (USB-HDD Box). Ak je z rozhraním IDE a je ešte v dobrej kondícii (HDTune-Health) má pre niekoho cenu-také disky sa už nepredávajú. Procesor sa dá použiť v Geocaching :-D