Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stažení softvare z internetu

Po vložení nové grafické karty se nezobrazují v emailech přijatých video soubory,video se přehraje jen v barvách, jaké si mám stáhnout kodeky a kde přesně hledat.Děkuji za odpověd.

Teda dobrej chaos - v titulku píšeš o stažení software z internetu, pak něco o vložení nové grafické karty, o tom že se v e-mailech nepřehrávají video soubory a nakonec jaké zvolit kodeky. :-?

Než takovou splácaninu příště napíšeš, trochu se zamysli.