Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde prodávají klávesnice s možností vyzkoušení

Potreboval bych poradit, ve kterém kamenném obchodě mají nejširší výběr vystavených klávesnic s možností jejich vyzkoušení. Potřeboval bych nějakou jemnější klávesnici, na které by se mi dobře psalo. Pár klávesnic jsem viděl vystavených v Globusu, ale žádná se mi moc nelíbila. Nevíte o nějakém jiném obchodě, kde mají klávesnice vystavené?

Předem moc díky za radu!

Takový výběr, jako na internetu nikde nečekej. Spíš si najdi, které se ti líbí a domluv se s nějakým internetovým obchodem, že si to chceš na pobočce první ozkoušet (třeba 3 co si vybereš) a jednu z nich koupíš. Napiš, kolik chceš investovat a lidi ti tu poradí, který vyzkoušet.

Díky za radu. Investice nejraději do 500 Kč a hlavní požadavek je, aby bylo potřeba vyvinout co nejmenší úsilí na stisk kláves. (mám dlouhodobě problémy s jedním prstem, takže bych mu potřeboval ušetřit práci :)

Momentálně mám Genius SlimStar i250 - jsem s ní spokojený, ale chtělo by to ještě o trochu jemnější...

Jako problém ale vidím to, že ten prodejce z toho nebude mít velkou radost, když po něm budu chtít, aby to vybaloval - a já to možná ani pak nekoupím...