Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Canon BJC-250 - netiskne

Dobrý den - prosím o pomoc.Mám tiskárnu Canon BJC-250,používám černou kazetu.Při povelu "tisk" informaci stáhla a pak jsem zvolil klávesu " ignorovat",tiskla.Dnes chybí povel "ignorovat" power bliká.Co jsedm mohl to jsem kontroloval-power bliká.
Moc děkuji za zprávu a jsem
Jiří Špic
Změna předmětu, původně: spicjiri@seznam.cz
Předmět znamená krátký popis problému, ne e-mailova adresa! (JaFi)

lol, dobre si pobavil.
Pri tlaciarnach to vacsinou byva tak, ze ak sa uz tlaci, a uzivatel to zrusi, tak sa rozpracovana strana dotlaci a potom sa az prestane tlacit. Cize nic divneho. Uzivatel dal tlacit, potom si to rozmyslel, a akurat to vyslo tak, ze tlaciaren to uz vytlacit musela.

Historie. :-)
Jestli si dobře pamatuju, to "ignorovat" tam bylo při hlášení o tom, že máte jen černou cartridge a tak se výtisk neprovede barevně. Čili zkuste vytisknout něco jen černobílého (případně ve vlastnostech tiskárny nastavit tisk v odstínech šedi).