Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NB - Nejde klávesnice ve Winu

Zdravím,
mám takový problém, který nemůžu vyřešit.
Na mém NB (Samsung) nejde klávesnice, čili nemůžu zadat heslo a nemůžu se lognout do Winu.
Tohle by problém nebyl, patrně by šlo o vadnou klávesnici nebo o vadnou základní desku, ale když vypnu NB na tvrdo a následně ho zapnu, naskočí tam tabulka:
Spustit OS normálním způsobem, Nouzový režim atd. a tady mi šipky i enter normálně jdou, ale poté ve Winu už ne.
Něví někdo co s tím?

Windows 7 Home premium - Originální. Přestalo pracovat z ničeho nic, Základní deska se mi před pár lety zlomila, ale v servisu mi ji opravili a rok to šlo v pohodě a nyní nic. V BIOSU také šipky fungují, okolo touchpadu mám podsvícení, které svítí, ale touchpad sám o sobě nefunguje. Ani v nouzovém modu

Napriklad v totalne rozvrtanych windows kdejakymi virmi a cisticmi alebo co ja viem cim.

Vseobecne PS2 (=interna) klavesnica sa neda deaktivovat, ale moze byt ze nejaky keylogger vir ked ho odstrelis tak neposiela systemu dalej nic, apod. Je ale aj mozne ze je problem v HW. To zistis tym recovery. Kedze to ale ide v BIOSe tak problem v HW nepredpokladam. Este treba skusit BIOS dat na defaults a odpojit vsetko z USB a vypnut to a odpojit baterku aj z nabijacku na minutu.