Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakým programem vyčistit PC?

Poradí mi prosím někdo,jaký si mám stáhnout program-nebo přímo odkaz ke stažení,kde vyčistím PC
od zbytečných souborů,přehlcení systému apod...Zdá se mi,že můj PC nějak zpomalil a přitom mám asi měsíc přeinstalované win xp,pack2.Jinak používám nod32 a spybote

Podivej se do C:\Documents and Settings\(jmeno)\Local Settings\Temp tam to vsechno vymaz a pak Tento pocitac/mistni disk(C:)pravou mysi Vlastnosti zalozka Nastroje Zkontrolovat zaskrtnout vsechny moznosti kontroly disku a spustit, rekne si to o Restart, po nem probechne chech disk. Pak zpet stejnym postupem od Tento pocitac/mistni disk(C:) a misto zkontrolovat dat Defragmentovat a spustit defragmentaci, bude to cele podle velikosti disku a jeho defragmentovani nejakou dobu trvat.