Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 21k

Zdravim shanim notas do 21000. Os nerozhoduje,velikost nad 15.6. Bude slouzit na filmy,internet a aby rozjel AC Unity na low bez lagu. Dikes
Změna kategorie, původně: Periferie (karel)

Jsou úsporné, nicméně je to tak, že při běžném používání využívají nízkého taktu, aby ušetřili baterii. Ovšem při spuštění hry (či jiné náročné aplikace) se automaticky přetaktuje a jeho výkon se zvýší. V tomto případě z 2GHz až na 3,1GHz...

Pokud by se něco událo ještě v záruce, tak to normálně vrátit prodejci (třeba Alza), jinak by ani s pozáručním servisem neměl být problém. Pokud jde o chlazení tak je většinou tak, že Asus je na tom o něco hůře než Lenovo, ale zase lépe než Acer či Toshiba. Takže je to takový střed :-)

Obávám se že ne. Avšak pokud se na notebooku hrajou náročnější hry, tak se bude zahřívat každý... Tento Asus je za tu cenu skvělá volba.

Klady:

Intel Core i7 4510U Haswell
Antireflexní displej
NVIDIA GeForce GT 840M
HDD 1000GB 5400 otáček + SSD 24GB
Výdrž baterie