Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC nechce naskočit

Ahoj všem mám problém s počítačem dneska mě odešla má 560TI (nvidia) tak jsem smazal ovladače a nahodil starší 8500GT(nvidia) s tím že když jsem PC zapnul tak vše jelo točilo se ale obraz nic zkusil jsem tedy 8500GT v druhém PC tam jede v pořádku (z toho teď píšu)

ale ted když PC zapnu točí se chvilu vetráčky jak u CPU tak i u zdroje a pak se vypne..

Jedná se o desku GA-880GM-UD2H s tím že nejela ani integrovka

nevíte čím to může být?

zdroj AcePower 400W (80+)
Athlon II X2 255
4GB DDR3 1333

Je pravdou že USB porty mě nefungují nebo respektivě když zapojím myš jen problikne a níc více a to samé klavesnice

Edit : u pc které jede jde 8500GT v pohodě ale jak se nainstalují zakladní ovladače win 7 nebo ovladače stáhle s internetu háže při načítání windows modrou smrt a píše chybu s display driver