Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Razer kraken pro šumí při hraní

Dobrý den,
už jsem semka jednou psal.Teď už píši hlavně proto, že už jsem byl u technika co mi skládal pc. Ukázal jsem mu můj problém( když zapnu hru, např: CS:GO tak mi začne ve sluchátkách bzučet a když vypnu zvuk ve winech že to je furt stejné a bzučí to..). Technik skusil 2 další sluchátka a ty to nedělali. Má někdo nějakou radu ohledně toho jak postupovat? protože Razery pri filmu pri pisnickach hrajou vpohode a ve winech jsou tiche a nesumi... A take ten bzučivý zvuk reaguje na pohyb myší(myslím si že fps)
Je to deska gigabyte h97-gaming 3
A ještě něco, dělali to ještě sluchátka,které mám na mobil. Tak mě napadlo jestli tam nejde o nějaké stíňování, ale to je blbost protože ty ostatní to bzučení nemaj a hlavně ta základovka je oddelena od zakladni desky svitivou diodou, která by měla tyto stínící zvuky brzdit..
Díky všem za rada a pokud máte stejný problém, prosím okomentujte to :)

Este co sa da robit je skusit predne a zadne konektory ze ktory je lepsi.
Ak to robi predny konektor tak je niekedy dobre rozobrat ten cinsky srot (kejs) a fyzicky odpojit obal jacku od kejsu, ptz zemna slucka na kejs to moze zosilovat.
Vseobecne riesenie je kupit si soundblaster, a nabuduce nekupovat gigabyte dosku ak chces kvalitny onboard zvuk.

když tahle má být za tu cenu vynikající..

to ti nakukal kdo? proč sis kupoval gigabyte - protože byl nejdražší??
taky mám gigabyte s kodekem alc889, na který se všude psaly pochvalné ódy - možná jo, ale ne s mb gigabyte. na něm je to na kossy slyšet.

já tu zvukovku nekupoval, je to levný kám co vyhazujem z průmyslových počítačů. ale furt lepší, než ten integrovaný shit od divize acer.

V minulém vláknu byly jasné rady. Mizerně řešenou sračkodesku od Gigakrámu "obejít" dedikovanou ZK. Můžete se pochlubit tou sestavou od toho úžasného technika, co má v oblibě elektroluminiscenční diody jako odrušovacího prvku! Takový ne zcela čistý způsob je umělé zvýšení impedance sluchátek, pravděpodobně Gigakřápové použili nejlevnější šváb pro sluchátkový výstup.

Kupit si soundblaster.

Vseobecne riesenie je kupit si soundblaster, a nabuduce nekupovat gigabyte dosku ak chces kvalitny onboard zvuk.

Tak pouzivaj predny zeleny.

Je to problem zvukovky, ne problem sluchatok.

Riesenie je kupit si zvukovku.

Akykolvek soundblaster za 20euro je bez rusenia

Mizerně řešenou sračkodesku od Gigakrámu "obejít" dedikovanou ZK

Kdyz chlapci pominu to, ze jste odpoved dostali uz minimalne 7x a k tomu jeste nekolik dalsich rad ci otazek, ktere ovsem tak nejak Jendisek ignoruje (jako treba otazka na ovladace apod.), pak zacinam mit starost o vase zdravi (a nemluve o inteligenci). Ale protoze jsem kluk trpelivy, pokusim se vam jeste poradit, jak vyresit svuj problem.

Kupte si zvukovku!