Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Huawei Echolife HG520i a TP-LINK TL-WN722N - Failed to connect Internet

Ahoj,
nedaří se mi připojit k Wi-Fi(Huawei Echolife HG520i) přes TP-LINK TL-WN722N. (s telefonem se normálně připojím k tomu HG520i)
Síť je vidět, signál je vynikající, ale jakmile dám připojit, tak napíše hlášku: Failed to connect Internet

Zkoušel jsem na třech počítačích a na všech to sáme.
Instaloval jsem ovladače jednou automaticky, jednou ručně. Ve správci všechno ok.
Všechno vypadá normálně, ale připojit se prostě nedá. Nevěděl by někdo co s tím? Děkuji.

ta parodie na wifi router neumí zabezpečení wpa + šifrování tkip? (nebo wpa2 + aes)

Zkoušel jsem na třech počítačích a na všech to sáme.

ty připojuješ stoláky přes wifi?

20000-1-png - to je co za hnusné okno? to je z windows, nebo doinstalovaný ovládací program čínského tplinku, jehož kompatibilitu v českých windows výrobce nikdy netestoval?

Je to do notebooku, kde odešla Wi-Fi karta. TP-LINK TL-WN722N nejede, tak jsem zkoušel i na stolních PC, jestli není problém jenom u notebooku.

Router umí:
WEP 64-bits
WEP 128-bits
WPA-PSK
WPA2-PSK
Ale mám to nastavené bez šifrování dat. Signál je sotva v baráku. Sousedův barák je 200m, takže nemá šanci se připojit.

Jo, nainstaloval jsem i tu utilitu na správu od výrobce.

WPA-PSK + šifrování tkip
WPA2-PSK + aes
žádné "auto" nastavení.

jinak dnes windows prskají, když je to bez zabezpečení, ale můžeš ho úplně vypnout.

Jo, nainstaloval jsem i tu utilitu na správu od výrobce.

tak zakaž její automatický start. ať se o připojení stará jen windows.

Norma 11n podporuje oficialne len sifrovanie WPA2/AES. Niektore ovladace umoznuju zapnut aj WPA2/TKIP, alebo WPA/TKIP. Je to ovsem zalezitost toho ovladaca. Ak to nepodporuje, tak jedine, ze sa pripojis v mode 11b/g.