Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje vetrak

Ahoj, dnes mi prisel notebook z bazaru a bohuzel jsem se asi napalil. Kdyz pocitac zapnu a jentak chvili brouzdam na netu,tak to jde,ale zkousel jsem si zahrat hru a hned se to vyplo. Az potom mi doslo,ze vubec nehuci vetracek... Stahnul jsem si speedfun,ze se kouknu na nejaky nastaveni,ale tam se mi vubec zadnej vetrak neukaze. Pouze teploty... Ktery jsou kolem 70 stupnu, coz je mi jasny,ze je moc. I kdyz jen zapnu pc, kdyz je vychladly a najedu do biosu,tak se to zacne hrozne hrat a vypne se to do peti minut. Pri spusteni mi to pise the system has detected that a cooling fan is not operating correctly... A po entru pro zmenu.. The smart hardisk check has detected an imminent failure. To ensure not data loss, please backup the content immediately and run the hardisk test in system diagnostics. To je asi hodne zly,co? Je to HP Pavilion g6 4Gb Ram, Processor: AMD A-Series A6-4400M
Graphics Adapter: AMD Radeon HD 7520G. Nevim co s tim a bojim se,ze ho muzu rovnou vyhodit.

Pokud jsi objednával po internetu, máš nárok na vrácení peněz do 14 dnů stejně tak i z bazaru. Pokud zboží nefunguje dle popisu prodejce, nemusíš ani řešit žádné lhůty, prostě mu zavolej, že to nejede a že chceš vrátit peníze - domluv se na způsobu vrácení peněz a zaslání zboží.

jo..je to z Bazose.. Ja to nechci posilat zpatky, jestli staci jen vymenit vetracek. Bojim se,ze ale muze bejt uz uvarena deska nebo neco... Chtel jsem to rozdelat, ale neslo mi to. A to jsem koukal na postup na youtube, ale nejak to drzi a bojim se,abych to nepo.. jeste vic.

Zrovna tohle video mi na mobilu nejde pustit.. A pc uz poustet radsi ani nebudu. Ale to je mozna to na co jsem koukal.. Jestli to rozebira el. sroubovakem.. Vysrouboval jsem co slo a stejne to tam drzelo, bal jsem se abych tam neco neurval.. Vzdyt je jasny, ze ten vetrak a zebra je potreba obcas vycistit, tak nevim proc k tomu neudelaj lepsi pristup. Nejsem zrovna trpelivej, za chvili bych s tim svihl o zem :-D snad pomuze ten kamos.

Nekdo mi taky psal, ze je asi uvarenej harddisk.. Ja anglicky neumim,ale neni to spis v tom smyslu, ze ten komp vi,ze kdyz nejde vetrak,tak dojde k necekanymu vypnuti a proto to varuje,aby se ten hdd neposkodil? Nebo myslite,ze je fakt upecenej? Hru jsem do toho ntb normalne nainstaloval... Ale v polozce Tento pocitac, je hdd rozdelenej na dva.. Nevim.

Dneska jsem mel ten komp pres hodinu pustenej..ale jen jsem byl na netu. Hlidal jsem teplotu a kdyby to slo nahoru,tak bych to vypnul..ale tak nejak to drzelo do tech 60 max... A vetrak nic. Taky jsem si vsiml,ze speedfun tam pise found AMD Radeon HD 7520G.... Co je to za blbost? Nemohl to ten blb vyndat,ne? To je snad integrovana grafika. Nebo by byla v haji, tak by to psalo, ze chybi? To by snad psal i ntb pri spusteni,ne? Nebo bych nemohl vlizt ani do ty hry.. Jak je to mozny? Nerikejte, ze je v haji grafika,vetrak i disk :-(