Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vykuchat notebook Acer aspire 5551G ?

Pošel. Zdá se mi, že je vyvyklaný konektor napájení. Nejde zapnout. Pouze zabliká ledka. Takto jej mám otevřený: http://www.notebookcheck.net/fileadmin/_migrated/p ics/innen0.jpg

a potřeboval bych poradit jak postupovat v pitvě dál. Nerad bych ten zbytek otevíral násilým, aby se mi to nějak zlomylo nebo rozsypalo, přeci jen je ještě možné, že jej někdo vzkřísí. Lze nějak rozumě v domácím prostředí a s rukama oběma levýma?

Mam podobnej Aspire 5536G, potreboval jsem vycistit vetrak. stahnul jsem service manual, jinak bych se nechyt. Vyndat baterku, disk, dvd, wifi... co jde zespodu. Leze se tam zvrchu, vyloupnout klavesnici, odpojit i touchpad a vsechny konektory co uvidis..od grafiky, 2 anteny, BT, bocni konektory, repro, sundat panty a displej, pak MB a ses na dne. Staci tech par sroubovaku na obr.
98c0b69c4f
Dokonce jeste slape.