Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba při instalaci Win8.1 přes USB

Zdravím mám takový problem s instalací Win8 přes usb.
Stáhnul jsem si Windows 8.1 a nabootoval na flash, vše jede v pohodě, zkoušel jsem na jiném pc , instalace se spustí vše jede jak má, ale u mého notebooku je malej problem, který nedokážu sám vyřešit.

Když ještě před instalaci nastavím všechny priority a načtení v pořadí a povolím USB. poté uložím a restartuji.
Počítač chvili pracuje usb načítá a začne blikat bílá čárka v rohu a poté by měl naskočit win8 s instalaci ( na druhém ntb to tak je ) jenže mě místo toho načítá dále tak 2 minutky a nakonec se ukaže před tou čárkou písmeno j,

náhled :

j-

a to je vše pak se nedá nic dělat, v čem je asi problem ? USB bios podporuje , tím jsem si jist, protože jinak by to do nabídky priorit apod nedávaly.

Byl bych rád kdyby někdo poradil co měl takový problém nebo je stím obeznámen.

Díky

Disk je správně nabootovaný, šak jsem psal , že jsem zkoušel přes ten USB instalaci na jiném PC a šlo to vše hladce.
///
takže mám provest formátování USB a nabootovat to v to UEFI mode ? a poté by to měl přečíst ? kdyžtak jaký program je pro tuhle operaci dostačující s mojím programem wintoflash nic takoveho tam není.