Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po pripojeni flasky nejde nacist a vypadne net

Ahoj lidi, mam flash disk Transcend 16Gb OTG USB a po pripojeni do notasu se mi nechce nacist a vypadne internet a muzu flash disk dat do jakehokoliv USB portu nic nemuze ale kdyz ji pripojim do mobilu a nebo do LDC TV tak v pohode naskoci a funguje ale v notasu proste nic. Mam Win7 ultimate a notas Acer.
Pokud pripojim disk do USB a pres spravce zarizeni a smazune ovladace a nainstaluju je znova tak vse funguje ale po odpojeni a pripojeni zase nic.....

Diky za pomoc

problém bude ono OTG USB,

proste vem to takhle: ten Flash Disk na daném notebooku nejede korektne, je jedno zda je na hrane nebo mimo specifikaci Flash disk nebo notebook, nerozumí si vzájemne a basta,

je to neco podobné jako sousedovic zlej pes, nekoho má rád, nekdo mu je lhostejnej a nekoho by ihned rozsápal

víš o tom, tak tu flashku tam proste nestrkej

... :puff: